„Mít krásné lesklé vlasy plné síly a života je snem každé ženy i nás kadeřníků."

Dlouho jsem zkoušela a hledala přípravky, které vlasům dodají intenzivní výživu, hydrataci, pružnost i lesk a přitom je nijak nezatíží. Přípravky, které najdete na této stránce jsou v péči naprosto TOP. Koupit si ELSEVE opravdu nestačí. Mějte se ráda a dopřejte si to nej!"

 

Šampon pro normální a barvené vlasy s Monoi de Tahiti - 250 ml a 1000 ml

Maraes Color Nourishing Shampoo je inovativní formule, která díky Monoi de Tahiti a díky síle Keratinu, garantuje hlubokou výživu a intenzivní ochranu barvy. Vlasy jsou mimořádné silné, vyživené a zdravé. Lesk barvy je chráněn před volnými radikály a vnějšími škodlivými vlivy. 

250 ml za 750 Kč (oproti  831 Kč), 1000 ml za 1490 Kč (oproti 1664 Kč)

 

Maska pro normální a barvené vlasy s Monoi de Tahiti - 200 ml nebo 1000 ml

Díky Monoi de Tahiti, síle Keratinu a regenerační vlastnosti Másla Karrité garantuje hlubokou výživu a intenzivní ochranu barvy. Maraes Color Nourishing Mask je inovativní formule, která díky Monoi de Tahiti a díky síle Keratinu a regenerační vlastnosti Másla Karrité, garantuje hlubokou výživu a intenzivní ochranu barvy. Nabízí maximální hydrataci suchým a poškozeným vlasům, zanechává je silné, vyživené a zdravé. Jas barvy je chráněn před volnými radikály a vnějšími škodlivými vlivy..

200 ml 910 Kč (oproti 1076 Kč), za 1000 ml 1650 Kč (oproti 1885 Kč)

 

Vyživující ochrana pro normální a barvené vlasy s Monoi de Tahiti - neoplachující 125 ml 

Emulze spojuje vyživující vlastnosti Monoi de Tahiti a reparační účinky Limnanthes Oil se štítovým efektem vůči záření UVA/UVB.Maraes Color Nourishing Shield je výjimečná emulze díky inovativnímu složení, které spojuje vyživující vlastnosti Monoi de Tahiti a reparační účinky Limnanthes Oil se štítovým efektem vůči záření UVA/UVB. Barva je ochráněna před každou aplikací, před volnými radikály a vnějšími škodlivými vlivy. Zanechává vlasy vyživené, měkké a snadno rozčesatelné.

125 ml  690 Kč (oproti 795 Kč)

 

Posilující uhlazující šampon - 300 ml nebo 1000 ml  

Nechte se překvapit tímto šamponem Maraes Sleek Empowering, který je určen pro vlasy rovné, stresované nebo vlasům bez života.

300 ml  750 Kč (oproti 831 Kč)

 

Vyživující olejíček pro všechny typy vlasů - 30 ml   

Revoluční ošetření intenzivní výživou pro poškozené a roztřepené vlasy. Maraes Color Nourishing Olium je revoluční ošetření intenzivní výživou pro poškozené a roztřepené vlasy. Perfektní kombinace výživných vlastností Monoi de Tahiti a zvláčňujících účinku lněného semínka, činí tento výrobek neobyčejným. Vlasy jsou obnoveny zevnitř. Předchází poškození vlasových vláken a tvorbě roztřepených konečku, zanechá vlasy měkké a vyživené. Filtry UVA a UVB ochraňují jejich lesk. Nepřekonatelný lesk. Bojuje proti krabatým vlasum, které způsobuje vlhkost. Bez parabenu, bez lepku, bez přídavných solí, bez konzervantů. Color Nourishing OLIUM je 100% přírodní produkt.

30 ml  1190 Kč (oproti 1343 Kč)

  • 1
  • 2